Zielone Ogrody Wojciech Fisz

Głogów

Opinie o Zielone Ogrody Wojciech Fisz

Ono

Również nie polecam... Trawa to "priorytet" pana Fisza, a na naszej jak na łące... Projektowanie ogrodu? Potrafi opisać na stronie, w realu bez "ładu i składu" co w ręke wpadlo to rośnie jakoś.... NIE POLECAM !!!

kik

Absolutnie nie polecam korzystania z usług firmy Zielone Ogrody!!!!!!

jaki

W lipcu 2013 r. korzystałam z usług firmy Zielone Ogrody. Umowa jaką zawarłam z wykonawcą obejmowała reklamację na rośliny. Nadmieniam,że wsadzone roślinki były wątpliwej jakości: np trzmielina- drzewko z pogryzioną korą przez sarny. Dziesiątki telefonów wykonałam aby doprowadzić do spotkania we wrześniu 2013 r.w celu dokonania reklamacji roślin. Reklamacja została werbalnie uwzględniona. Minął już rok jak właściciel firmy zwodzi mnie z terminami wykonania reklamacji, nie odbiera telefonów z mojego numeru,w momencie gdy dzwonię z innego numeru tel. podaje terminy z których się nie wywiązuje. Firma Zielone Ogrody nie jest godna polecenia,kieruje się zasadą: maksimum zysku minimum nakładu.

Zostaw opinię o Zielone Ogrody Wojciech Fisz - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zielone Ogrody Wojciech Fisz