Viva Zielony Ogród Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Janusz Marekwica

Ustroń

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Viva Zielony Ogród Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Janusz Marekwica
0 0 6 1

Opinie o Viva Zielony Ogród Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Janusz Marekwica

Cezary

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Wykonawca

Też jestem jedną z osób której nie zapłacił. Pan Janusz ma opnię osoby nie płacącej za usługi i poznałem kilka osób które też nie dostały kasy. Chyba tylko sąd zostaje i zwrot VAT z US.

Armin

UWAGA OSZUST Nie płaci za towar Towar zabrany 27 września 2016 i do dziś tj 25lipiec 2017 nie zapłacił Telefonów nie odbiera, a jak już odbierze to że za dwa dni zapłaci i do dziś nic NIe dawać na termin, bo nie zapłaci OSZUST

JESSI

ŚWIETNA FIRMA, GDZIE LICZY SIĘ DOBRO KLIENTA A NIE TYLKO JEGO KASA, TAK JAK W KONKURENCYJNYCH SKLEPACH. SZEROKA OFERTA , DOBRE CENY , A JESLI NAWET NIE MAJĄ CZEGOŚ TO OFERUJĄ SIĘ ZAŁATWIĆ ! POLECAM!! WŁAŚCICIELOWI GRATULUJĘ BARDZO MIŁEJ OBSŁUGI W MAGAZYNIE JAK W ŻORACH TAK I W USTRONIU!!

Zostaw opinię o Viva Zielony Ogród Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Janusz Marekwica - Ustroń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viva Zielony Ogród Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Janusz Marekwica