Husky MK Projektowanie Ogrodów Marcin Telenga

Katowice

Opinie o Husky MK Projektowanie Ogrodów Marcin Telenga

aga

Jak może być wypłacalny jak nabrał kredytów zmienił numer telefonu . numer (usunięte przez administratora)jest nieaktualny na jego stronie , ścigają go za długi ma tyle spraw o zadłużenie że nie wypłaci się do końca życia.Zmień sobie w końcu ten numer bo nie będę się tłumaczyć czy znam (usunięte przez administratora).Bo w końcu się do ciebie przejadę i ci ręcznie wytłumaczę .

przemko

Pracowałem u tego gościa,jest niewypłacalny nie polecam go nikomu,do dnia dzisiejszego prowadzi firme zatrudnia ludzi i nie wypłaca pieniędzy,ostrzegam wszystkich przed tym pajacem!!!

jj

porazka ,zero wyplacalnosci oraz odpowiedzialnosci

Zostaw opinię o Husky MK Projektowanie Ogrodów Marcin Telenga - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Husky MK Projektowanie Ogrodów Marcin Telenga