Gardena N. S. Projekty i Zakładanie Ogrodów mgr inż. Włodzimierz Lupa

Kraków

Opinie o Gardena N. S. Projekty i Zakładanie Ogrodów mgr inż. Włodzimierz Lupa

Pan Lupa

Brygadziści z firmy Gardena siedzą nic nie robią i za co oni wypłaty biorą ? Chyba ich pracownicy na nich robią !!! To jest Banda oszustów

Lupa

Uwaga !!!!!!!!!! Firma posiada kłopoty finansowe, jest nie wypłacalna. Nie jest w stanie regulować zobowiązań finansowych wobec kontrahentów Właściciel firmy to naciągacz Aktualizacja 02,06,2015

Zostaw opinię o Gardena N. S. Projekty i Zakładanie Ogrodów mgr inż. Włodzimierz Lupa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gardena N. S. Projekty i Zakładanie Ogrodów mgr inż. Włodzimierz Lupa