Opinie o Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej w Rozalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej w Rozalin

Inna Zośka

@Zośka T nie opowiadaj takich rzeczy. Pracy jest dużo to fakt ale jak ktoś jest dobrze zorganizowany to daje radę, a takiego bałaganu jak po koleżance został to nie było nigdy. Z wynagrodzeniem nie ma żadnego problemu, z szefowa zawsze się można dogadać w każdej sprawie. Zawsze można zrezygnować jak jest komuś źle, nikogo siłą nikt nie trzyma

Malwina
@Basia

Czy za te 3-4 tyg ludzie dostawali jakieś pieniądze, to był okres próbny? Co było głównym powodem, żeby jednak zdecydować się na odejście? Na początek dostawałaś 4 tyś na rękę?

Poszukują pracowników na stanowisko: Alpinista, Arborysta. Dodają, że to praca na wysokościach w zmiennych warunkach pogodowych i niezbędne jest doświadczenie w tego typu pracy. Wynagrodzenie, to 4700 - 7500 zł brutto, zależne od doświadczenia. A co z dbaniem o bezpieczeństwo w miejscu pracy i niezbędnymi zabezpieczeniami? Wszystko jest jak trzeba, by na spokojnie wykonywać pracę?

Podwykonawca Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą, pracujące osoby koordynujące zadania są nie kompetentne o pieniądze trzeba się prosić i do końca nie wiadomo czy i kiedy zostaną wypłacone,w każdej z energetyk mają złą opinię, nie polecam chyba że ktoś chce pracować za darmo.

Widziałam ofertę pracy dla specjalisty ds kadr i płac. Niestety większość z was nie polecała pracy biurowej w tej firmie. Przeczytałam za to, że pracodawca płaci dobrze. Ktoś zna widełki płacowe na tym stanowisku? Doświadczenie jest brane pod uwagę przy ustalaniu wysokości wynagrodzenia?

Panowie z firmy "Elitelas" wycięli mi dużą, starą akację. Usługa została wykonana bardzo profesjonalnie, zgodnie z tym, co żeśmy wcześniej ustalili. Drzewo wycięto bardzo sprawnie, szybko, przy użyciu różnorodnego sprzętu, dobieranego w zależności od postępu prac. Panowie byli punktualni, po zakończonej pracy posegregowali i uporządkowali drewno po wycięciu. Bardzo polecam korzystanie z usług firmy "Elitalas".

Właściciel Nowy wpis
@Marek

To nieprawda elitelas nie wykonuje usługi tylko wynajmuje firmy do tej pracy. Trafił się poprostu dobry podwykonawca.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej kandydat na stanowisko Praca dla operatora LPZ i PŁUGOFREZ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Inna Zośka

Iza
@Inna Zośka

A można się łatwo dogadać o podwyżki, szefowa jest wtedy przychylna czy tylko jest dobrze jeśli chodzi o terminowość wypłat? Co masz na myśli przez dobrą organizację? A jaki ta koleżanka zostawiła na tym stanowisku bałagan?

Basia
@Iza

Pracowałam tam niedawno, pamiętajcie że najlepiej o szefie i firmie świadczy rotacja pracowników jak przyszłam to na tym stanowisku dot. obsługi było 4 nowe osoby które pracowały nie dłużej niż 3-4 tygodnie. Z kasą dogadałam się, naprawdę dobrze płaca bo 4 tys na początek to faktycznie nieźle jak na te rejony ale nie wytrzymałam, już wiem skąd ta rotacja.

Malwina
@Basia

Firma Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej chce zatrudnić kogoś na stanowisko Pracownik Biurowy. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Zośka

Tak, pracowałam tam na szczęście niedługo, firma płaci pod stołem na umowie najniższa krajowa, w biurze rotacja pracowników bardzo duża, pracownicy po dwóch tygodniach odchodzą, szefostwa nie ma w biurze wpada tylko na pierwszą godzinę zorientować się czy wszyscy są i na ostatnią godzinę czy ktoś nie wychodzi za 5 trzecia, tak prawdę pracy bardzo dużo jest bałagan i haos, jak próbujesz coś wyprostować to i tak szefowa lub szef zagmatwa od nowa. Pensja płatna w gotówce czasami 5 - go, czasami 10 - go a czasami 24 - go dnia miesiąca jak się nie wstrzelisz w "dzien pensji" to możesz i miesiąc czekać. Urlopy dostajesz z wielkim fochem, wszystko zależy od Pani szefowej. Dobrze w tej firmie mają tylko podwykonawcy którzy wypowiadają się tutaj pozytywnie i to jest naprawdę prawda że jeżeli jesteś podwykonawca to jest oki. Pracownicy biurowi nie mają tego szczęścia. Nikt z okolicznych wsi nie chce tam pracować dlatego ostatnio zgłaszają się ludzie z Tarnobrzegu i ostatnio nawet Mielca czy Sandomierza. Jeżeli nie masz innego wyjścia tzn nie pracujesz to jasne warto spróbować ale jeżeli masz pracę nie rezygnuj z niej. Słyszałam o dziewczynie która odeszła z pracy i po miesiącu została zwolniona bo popełniła błąd. Tak naprawdę decyzja należy do Ciebie ale po tym co przeszlam naprawdę nie polecam. Aha jeszcze ważne prywatnego telefonu używasz jako służbowego bo jest tylko stacjonarny który i tak jest cały czas zajęty, bo jest jeden na całe piętro.

Iwona
@Zośka

Dobrze zrozumiałam, że na umowie jest najniższa a reszta pod stołem? To ile się tu zarabia? Zaciekawiła mnie ta nieregularność wypłat, jaki dzień miesiąca macie wpisany na umowie jako dzień wypłaty? Czy jest to też jakoś zagmatwane? Skoro część ludzi odchodzi po 2 tygodniach to kiedy oni dostają wypłatę? Czy jest problem z wynagrodzeniem w takim przypadku?

Zośka
@Iwona

Cała pensja płacona jest pod stołem, na konto nie dostajesz nic. Wypłata jest wtedy kiedy Pani szefowa do banku po pieniądze pojedzie. Jeżeli zostajesz zwolniona wcześniej to możesz ostatniego dnia dostać wypłatę, wszystko będzie zależeć od tego czy są pieniądze. Płaci dobrze ale te pieniądze nie są tego warte, bo legalnie masz najniższa krajowa. Jak zdarzy ci się zachorować to płaci od najniższej a nie od tego co się dogadaliście.

Arek

@Stefan może jakieś widełki płacy byś podał?

@Arek

3000-7000 zależy co robisz

Jaszczur

Wszystko ok.

Polecam zarobki są ok

@paweł a dlaczego piszesz ze jest ciężka ?

@Adam

Ja akurat pracuje na wysokości jako arborysta wiec nie jest łatwo ale za to ciekawe widoki :). Na pewno są w firmie łatwiejsze zadania ale ja lubię wyzwania i to mnie interesuje w tej pracy.

@Adam

praca fizyczna nie jest lekka :) ale możesz zawsze startować na jakieś stanowisko kierownicze :)

Pracuje w Elitelas kilka lat i wszytko w porządku. Ludzie sympatyczni, robota ciężka ale dobrze płatna. Polecam

Miło czytać pozytywne opinie. Czy Firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty?

Absolutnie zadowolony. Praca ciężka, ale też adekwatna do tego płaca. Krzysiek spoko szef. Szefowa też w miarę ;)

mic

wszystko ok . Właściciel spoko gość, praca w firmie ciekawa, dobrze płatna ale ciężka. Ogólnie polecam.

Joanna
@mic

Rozumiem, że masz pozytywną opinię o pracy w Elitelas Zakład Usług Leśnych Krzysztof Madej. Napisałeś jednak, że jest ona ciężka? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat. Będzie ważna dla innych użytkowników, szczególnie tych, którzy chcieliby zacząć zatrudnienie u tego pracodawcy.

mec

Wydaje mi się że to jedyna rozsądna firma tego typu. Współpraca z tym zulem to czysta przyjemność

xxx

Firma rzetelna, sumienna godny polecenia pracodawca.

Stefan

Dobry i rzetelny pracodawca. Pracowałem zul kilka lat i nie mogę się zgodzić z opiniami powyżej. Obecnie pracuje w innej firmie i mogę Pana madej polecić jako dobrego pracodawce.

sarajewo

Witam co tu duzo mówić ten zul to jest zupełna katastrofa odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej - Rozalin

• Jak się pracuje w Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej?

Zobacz opinie na temat firmy Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej?

Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej
4.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 103
    39-460 Rozalin