Rzepa Hurtownia Ogrodnicza Ewa Sulejewska

Suchy Las

Opinie o Rzepa Hurtownia Ogrodnicza Ewa Sulejewska

plant1

Witam, odpowiada pracodawca. Gratuluję opinii, tylko szkoda, że anonim. Rozumiem, jest źle, fatalnie :) , ciekawe dlaczego skoro tak źle nikt się nie zwalnia? Nie ma w rejonie bezrobocia, więc można znaleźć pracę bez problemu. Nikt się nie zastanowił /piszący/ skoro tak fatalnie i szefowa nie do zniesienia , dlaczego pracownicy nie odchodzą?

HA HA HA. kłamstwa powyżej. ciągle pod kamerami i nawet chudziutkie kobiety dźwigaja ciężkie worki z ziemią. jak się chwile przystanie to zaraz telefon od szefowej. I na dywanik bez przerwy i [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o Rzepa Hurtownia Ogrodnicza Ewa Sulejewska - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rzepa Hurtownia Ogrodnicza Ewa Sulejewska