Rozenberg S.C. Firma Handlowa

Ksawerów

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Rozenberg S.C. Firma Handlowa
1 2 6 1

Opinie o Rozenberg S.C. Firma Handlowa

Ryś

Również miałem nieprzyjemność pracować w tej pożal się Boże hurtowni. Szef na rozmowie obiecuje najpierw nie wiadomo co np praca poza sezonowa po 6,5h płatne jak za 8, gdzie potem okazuje się że to kompletna nieprawda. Najpierw zaczynasz na czarno 10zł na rękę po jakiś czasie dostaniesz umowę na pół etatu, żeby tylko nie płacił za ciebie większych składek, porażka. Szefowa to dramat, bardzo ciężko się z nią współpracuje. Odradzam zupełnie.

Szczery

Pracowalem tam i odradzam. 10 zl na godzine i praca bardzo ciezka. Szefowa bardzo niemila i ogolnie atmosfera fatalna. Wlasciciele daja jakas umowe na sztuke takze robicie na czarno bez ubezpieczenia. Omijac z daleka!!!

admin

Masz nowe informacje o firmie Rozenberg S.C. Firma Handlowa ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Rozenberg S.C. Firma Handlowa - Ksawerów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rozenberg S.C. Firma Handlowa