Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela I Jerzy Koroza

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela I Jerzy Koroza

krzysztofjeżyna

ale się uśmiałem tak słabej autoreklamy to w życiu nie widziałem jak ktoś lubi sporty ekstremalne,to szczerze polecam zatrudnienie się w tym zakładzie na pewno to będzie większe przeżycie niż odsiadka 25 lat z seryjnymi zabójcami. i oto prawda ujrzała światło dzienne

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela I Jerzy Koroza - Koszalin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plon Gabriela I Jerzy Koroza