Garden Centrum-Flora S.C. Sklep Ogrodniczy I. Szulczewska B. Glapińska

Adres: ul. Szczecińska 47, Stargard szczeciński

Garden Centrum-Flora S.C. Sklep Ogrodniczy I. Szulczewska B. Glapińska

Opinie o Garden Centrum-Flora S.C. Sklep Ogrodniczy I. Szulczewska B. Glapińska

Macie wiedzę na temat firmy Garden Centrum-Flora S.C. Sklep Ogrodniczy I. Szulczewska B. Glapińska ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw opinię o Garden Centrum-Flora S.C. Sklep Ogrodniczy I. Szulczewska B. Glapińska - Stargard szczeciński

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garden Centrum-Flora S.C. Sklep Ogrodniczy I. Szulczewska B. Glapińska