Celman A. K. C. K. Manulik S.C.

Gdynia

Opinie o Celman A. K. C. K. Manulik S.C.

ali

Właściciel firmy myśli ze zjadł wszystkie rozumy , każdego oskarża o kradzież a sam to robi produkty które oferuje są poniżej jakiejkolwiek normy dużo obiecuje a potem się wycofuje . jak zdarzyło się nieszczęście to winni byli pracownicy . pracowników traktuje jak idiotów . z synem właściciela można było się dogadać , chociaż pan k. jest normalny . zarobki w miarę normalne chociaż o podwyżce można zapomnieć . niech każdy sam się zastanowi czy warto!

zdecydowanie nie anonim

Jak widać koleżanka Izaura, która nawet nie była w stanie wykazać się podczas okresu próbnego spędza wolny czas na obrażaniu innych. Niestety szanowna pani podjęcie współpracy z panią było naszą porażką i naraziła pani firmę na straty finansowe. Teraz już wiemy czemu młoda osoba ciągle zmienia miejsca pracy. Ostrzegamy pracodawców przed zatrudnianiem osób z egzotycznymi imionami:) Jednocześnie pozdrawiamy i nie do zobaczenia.

Nie polecam! Najgorszy sklep jaki kiedykolwiek powstał! Pracodawcy są nieuczciwi, wulgarni i dwulicowi! Pracownicy leniwi do szpiku kości, totalnie nie znający się na sprzedawanym towarze, wystarczy zadzwonić na infolinie by przekonać się o niekompetencji pracowników. Przesyłki czasami są niewysyłane przez kilka dni, zero kontaktu z kupującym! Właściciel całej firmy to totalna cipa i pantoflarz, boi się swojej zony jak i kontaktu z innymi pracownikami, dwulicowy do szpiku kości! Jeśli ktoś myślał o jakimkolwiek zatrudnieniu się tam, to nie polecam - ciągły stres i walka z czasem!

xyz
@anonim 02.06.2016, 14:26

Całość oceniam na bardzo duży plus. Każdy, każdego wspiera. Właściciel firmy wymagający - jak to szef, ale spokojnie da się z nim dogadać, jeżeli nie jest się leniuchem i wyrażasz chęć do pracy. Lubię swoją pracę i polecam każdemu. Powyższe wpisy są krzywdzące, ale cóż zrobić.

Podziel się swoją wiedzą na temat rekrutacji w firmie Celman A. K. C. K. Manulik S.C.. Od Twojego komentarza zależy kariera innych.

Zostaw opinię o Celman A. K. C. K. Manulik S.C. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celman A. K. C. K. Manulik S.C.