Poznan Indoor Karting

Poznań

Opinie o Poznan Indoor Karting

Spalinek57

Ta firma to kompletna porażka na całej lini. Po pierwsze(usunięte przez moderatora) totalny, brak poszanowania dla pracy i starań pracowników. Degradacja czlowieka na stanowisku marshal. Brak jakich kolwiek narzędzi które ułatwiły by pracę w trudnych warunkach tj. maski przeciw gazowe (pracujesz 10 godzin w spalinach, człowiek po dwóch latach jest doskonale zakonserowany tym świństwem) (usunięte przez moderatora) Szeroko zakrojona akcja donośicielska. Jedynymi osobami które doceniają ciężką pracę człowieka na stanowisku marshal (instruktor jazdy gokartami) to klienci. Zarządzanie firmą pozostawia wiele do życzenia.

Zostaw opinię o Poznan Indoor Karting - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poznan Indoor Karting