Ronel Produkcja Mebli Józefczuk Rafael

Włodawa

Opinie o Ronel Produkcja Mebli Józefczuk Rafael

Gość

Mylisz się. Miałem umowę i 12zł/h, tylko niepotrzebnie się rzuciłem na robotę za granicą. Jeszcze jak powiedziałem, że wyjeżdżam, zaproponowano mi podwyżkę. Zarobki jednak są adekwatne do umiejętności, więc może przez to dostawałeś mniej... Dla mnie to była dobra stawka, teraz żałuję, bo wiem , ze jest już ktoś na moje miejsce. Trudno. Ale całe to pitolenie tutaj na forum jest bez sensu i mam wrażenie , że to jedna durna osoba pisze, bo w firmie nie jest źle i jest dobra atmosfera. Ale oczywiście żółć trzeba wylać, czy ma to sens czy nie. Pozdrawiam

Gosc

Ja tam pracowałem i chętnie bym wrócił. W tak małym mieście jak Włodawa o takiej stawce jak w ronelu miałem to mogę teraz pomazyc. Tyran za 8zl teraz masakra

Ferry

Czyli chodzi mi że. Omijać trzeba wielkim łóukiem takich pracodawców i życzę tej firmie wszystiego najgorszego.

Dzięks

A niech pan śię zapyta ile ten pracodawca płaci ludzium i podobhno jest bardzo religijny.I pytanie się nasuwa czy człowiek reigijny tak traktuje cZłowieka płacąc tak marne stawki godzinowe?

Ferry
@Dzięks 26.11.2015 22:38

Człowieku jesteś w wielkim błędzie co do tej firmy.

Krzysztof

Chcę zostawić dobrą opinię, bo zlecenie wykonane zostało wzorowo. Kompetentna Pani w studio, która naprawdę dużo nam pomogła, montażyści - zdecydowanie fachowcy. Polecam. Widząc powyższe opinie wyczuwam próbę ugodzenia w wizerunek tej firmy przez, jak widać, "średnio inteligentną" konkurencję. Byłem u nich na zakładzie, bo mnie wezwali w sprawie mojego zamówienia. To co zobaczyłem, przerosło moje oczekiwania. Ogromna firma z dużym parkiem maszynowym, naprawdę pełen profesjonalizm. Także tj pisałem wyżej POLECAM.

Zostaw opinię o Ronel Produkcja Mebli Józefczuk Rafael - Włodawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ronel Produkcja Mebli Józefczuk Rafael