Metys PPHU Meble Na Wymiar Maciej Nowaczewski

Opinie o Metys PPHU Meble Na Wymiar Maciej Nowaczewski

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Metys PPHU Meble Na Wymiar Maciej Nowaczewski? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

xvx

nie polecam tych mebli ten Pan jest niesłowny, meble są tandetne jak ze sklepu ale za nie woła grube pieniądze źle mierzy fronty itd.

betka

witam, nie polecam

mila

ale sciema z ta wypowiedzia

Zostaw opinię o Metys PPHU Meble Na Wymiar Maciej Nowaczewski - Wagrowiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metys PPHU Meble Na Wymiar Maciej Nowaczewski