DAN -Meble na Wymiar

Święte

Opinie o DAN -Meble na Wymiar

m

Witam wszystkich. Przestrzegam przed gościem, co twierdzi, że wykonuje zabudowy kuchenne, nazywa się Pracodawca w porządku, nie ma na co narzekać. (usunięte przez administratora) zam. w Choszcznie, działa na terenie Szczecina i Stargardu. Facet, udając inteligentnego, wytatuowanego ucziwego człowieka, bierze zaliczki i nie wykonuje prac. Nie wywiązuje się z umów, nie stawia się na umówione spotkania, zmienia numery telefonów, zawiesza co chwilę działalność.. Facet wziął zaliczkę, pościemniał trochę smsami i tyle go było widać. Aby nabrać zaufania, przywozi ze sobą narzeczoną (albo już nie-narzeczoną), po czym kontakt najlepiej osobisty,nie wiadomo z resztą gdzie,bo w Choszcznie to on nie mieszka. Twierdzi, że wykonuje zabudowy kuchenne, szafy itp, jednak tak naprawdę jest złodziejem, oszustem,krętaczem. Uważajcie!!!

gggg

oszust! oszust! oszust! złodziej

szczerze nie polecam mam problemy z gwarancja teraz

Zostaw opinię o DAN -Meble na Wymiar - Święte

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAN -Meble na Wymiar