Waldi Meble

Chełstówek

Waldi Meble

Opinie o Waldi Meble

opi

jako klient stanowczo odradzam firme Waldi meble z Chelstówka -od blisko 3 lat (tak 3 lat !!!!!) czekam na szafke i inne wykończenia, z aktóre zapłaciłem i co..... totalne nic, kilkadziesiąt telefonów, za każdym razem ten sam tekst ,że właściciel przyjedzie za dni kilka, i co ?????? i nic , oddaję sprawę do urzędu ochrony konsumentów

Zostaw opinię o Waldi Meble - Chełstówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waldi Meble