Lajn Marcin Kaczmarski

Milanów

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Lajn Marcin Kaczmarski

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lajn Marcin Kaczmarski

sąsiadka

buraki pisze się buraki u u u u A jaka odległość w czasie od tych 3 wpisów 2011, 2012 i po latach sam szef 2016. Dlaczego tak późno reaguje? Nie wiedział jaką ma opinię???

marcin

opowiem wam swoją wersję wydarzeń...Ci co opisali mnie tak uroczo,wściekają się bo nie dałem im się oszukać,tak jak oszukali firmy od wykończeń,parkieciarzy,glazurników itd...jeśli chcecie wpiepszać ludziom ciemnote to podam może kontakt do was... :-) pozdrawiam bóractwo na dorobku!:-) (ale nie na moim garbie!)

Uwaga !!! kolejni oszukani

Zdecydowanie nie polecam !!! Zakładamy tej peseudofirmie sprawe w sadzie ! "Pan" Kaczmarski to [usunięte przez moderatora] jakich mało, kreci, odwala fuszerke zabiera kase i znika - zapomnijcie o reklamacjach !!! Na telefony zlewczo odpowiada a potem nie odbiera... Nie zycze nikomu jakiegokolwiek kontaktu z firmą LAJN !!!

Oszukana

Karolino nie polecam firmy Lajn Marcin Kaczmarski po 1 dlatego ze szybko zostaniesz bez pracy bo w/w pracodawca nie bedzie placil Ci pensji na czas lub zostaniesz odeslana calkowicie z kwitkiem tak jak to robi ze swoimi kilentami. Tak - ja bylam jego klientka. Oszukal mnie! jestem bez mebli i bez pieniedzy! Spotkam sie z tym Panem w sadzie :)

Zostaw opinię o Lajn Marcin Kaczmarski - Milanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lajn Marcin Kaczmarski