Wrocław

Opinie o Kapix Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Zakład Stolarski Krzysztof Żółkiewicz

klinet

Oszust nie tylko dla pracowników ale i dla klientów. Nie polecam. Ludzi traktuje jak smieci. Mily tylko na początku jak chce zyskać zlecienie. Potem wiecznie zabiegany i nie ma czasu rozmawiać z klientem. Oszukuje na materiałach, daje słabą jakość. Pracowników traktuje strasznie.

Jacek

Pracodawca w ramach problemów życiowych wyżywa się drąc się na pracowników. 0 środków ochrony oraz BHP. Błędy w składaniu meble przez szefa każe przy klijencie brać na siebie prosi się o wizytę inspekcji pracy . Panie Krzysztofie wstyd...

ta

prawda strzeżcie się żadna kasa nie jest warta tego stresu od rana drze r.ja że sie potem robić nie chce i zawsze wszystko jest nie tak zrobione porażka, osoby które tam pracowały same wiedzą jakie to piekło

jaa

pracodawca pojechany nikt z okolicy nie pójdzie tam do pracy

Zostaw opinię o Kapix Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Zakład Stolarski Krzysztof Żółkiewicz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kapix Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Zakład Stolarski Krzysztof Żółkiewicz