Js Meble Na Zamówienie Jarosław Studnicki

Żywiec

Opinie o Js Meble Na Zamówienie Jarosław Studnicki

Basia

Beznadziejny, umawia się potem nie przyjeżdża, wymyśla tysiące różnych powodów co się mu wydarzyło, że nie może przyjechać. Bardzo nie słowny.

klient

nieterminowy!!! pierwszy montaż mebli po czasie na umowie !!! chce oprócz zaliczki pieniądze! ma czelność się kłucić z klientem!!! bez poinformowania zmienia koncepcje mebli a pozniej mowi ze się nie da zmienić!!! nieeeeee polecaaaam!!!!!!!

Zabudowa

NIE POLECAM!!!!! (usunięte przez administratora)

BOGUŚ

NIE POLECAM! FACET NIESŁOWNY-FIRMA KOGUCIK. WIEC OSTRZEGAM!

Zostaw opinię o Js Meble Na Zamówienie Jarosław Studnicki - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Js Meble Na Zamówienie Jarosław Studnicki