Jardem Firma Usługowo-Handlowa

Rybnik

Opinie o Jardem Firma Usługowo-Handlowa

Jardem

Pani Kingo klientko moja droga. Sugeruje pani, że cena jest wygórowana, a dlaczego pani nie wspomni, że ma pani szafę wykonana w całości z lakobelu, gdzie cała rama jest wykonana z profili aluminiowych i że nie ma pani tego lakobelu naklejonego na płytę tylko jest w profilach. Dlaczego nie zaznaczy pani, że szafa jest ponad standard głęboka (z tego co pamiętam to 69 cm) co wiąże się również z podwyższeniem kosztów ze względu na ilość materiału. Dlaczego pani nie wspomni, że szafa nie ma prawego boku ze względu na zabudowany w szafie komin. I ostatnie pytanie dlaczego podczas ostatecznego odbioru szafy nie miała pani ŻADNYCH, ALE TO ŻADNYCH zastrzeżeń, zapłaciła pani bez problemu na podstawie złożonego zamówienia, może wpływ na pani negatywna opinię ktoś na pani wywarł, może mąż? który nie był obecny podczas składania zamówienia przez panią i nie wie dokładnie co pani zamówiła. Pozdrawiam pani Kingo K. z Saint Vailer

Kinga

Akurat, nie jako Pracownik, ale jako klient sie wypowiem: NIE POLECAM. Pan nie poinformował mnie ze wnętrze bedzie ścienne tj caly tyl szafy to ściana jeden bok to sciana; dol do podloga pokoju, a gora sufit. Wiadomo, ze ubrania od strony sciany moga sie o nia nieco brudzic.... Juz nie mowiac o estetycznej stronie takiego rozwiazania....Mi w zyciu do Glowy by nie przyszlo ze tak można wykonać szafę, a wiec skoro Pan się posługuje taka technika to wypadałoby o tym klienta poinformować. Szczególnie ze cena: 2700 zl za szafę 180*248 nie sugeruje by miała zostać wykonana przy takiej oszczędności materiałów. Mam szczere poczucie oszukania i wydania dużej sumy za rzecz absolutnie tego nie warta:-/

Jardem

Witam jestem właścicielem firmy JARDEM. nie życzę sobie oczerniania na publicznym forum, tym bardziej że to kłamstwa. Panie Zbych, dlaczego Pan się nie ujawni pod prawdziwym nazwiskiem? Skoro pracowałeś rok czasu za marne pieniążki, to dlaczego w ogóle pracowałeś? A może ty nie pracowałeś, tylko przychodziłeś do pracy - to jest różnica. Ludzie jak piszecie głupoty to podpisujcie się proszę własnym imieniem, miej tę odwagę.

PP

Ja również pracowałem w Jardemie i wszystko było ok. Płacił na czas (mało bo mało - jak wszędzie), na święta premia. Ogólnie wszystko na plus. Pracowałem tam ok 3 lata temu ok roku i też żadnego zbycha nie było...

zbychztych

Kpina. Wynagrodzenie marne! A cały ten pseudofachowiec - właściciel wykorzystuje jak moze kazdego! Nawet rodzina nie chce u niego pracować. Osobiście omijać szerokim łukiem radzę!!!

Zostaw opinię o Jardem Firma Usługowo-Handlowa - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jardem Firma Usługowo-Handlowa