Impet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Sarapata

Bielsko-biała

Opinie o Impet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Sarapata

Karolina

Znakomita firma, jestem bardzo zadowolona z mebli kuchennych jakie dla mnie wykonali, są bardzo pojemne i funkcjonalne, wreszcie nie muszę wszystkiego przekładać zeby jedną rzecz schować

Ewelina

Znakomicie fachowcy, szybko i nie drogo wykonali meble do mojej kuchni, jestem bardzo zadowolona z ich pracy, to prawdziwi fachowcy. Polecam.

?

Pracują tu świetni fachowcy. Pomogą w pomiarze, zaprojektują meble. Świetna współpraca. Dzięki nim zyskałam piękną garderobę, właśnie taką o jakiej marzyłam

Zostaw opinię o Impet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Sarapata - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Sarapata