Czechowski Ryszard Zakład Usług Ślusarsko-Stolarskich

Franciszkowo

Opinie o Czechowski Ryszard Zakład Usług Ślusarsko-Stolarskich

Ella

Oszusci Dom poszedl pod mlotek biora zaliczki za prace co wogole nie zaczynaja ,majac srodki na splate zadluzenia . Uwaga ZLODZIEJE

Ania

Zlodzieje i to perfidni Uwazajcie nie dajcie sie nabrac na zaliczki

A

Ludzie uważajcie (usunięte przez administratora)

A

Też zostałam oszukana.[usunięte przez moderatora]

A

[usunięte przez moderatora] Proszę pisać opinie negatywne na wszelkich możliwych portalach. Ja mam już wyrok sądu!

Ande44hh@wp.pl

nie polecamy Oszusci ojciec z synem biora zaliczki i nie rozliczaja sie ZGLOSILEM DO uRZEDU sKARBOWEGO I pROKURATURE : nIE DAjcie sie oszustom

Zostaw opinię o Czechowski Ryszard Zakład Usług Ślusarsko-Stolarskich - Franciszkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czechowski Ryszard Zakład Usług Ślusarsko-Stolarskich