Meble Retro Kamil Orlikowski

Rzeki Małe

Opinie o Meble Retro Kamil Orlikowski

rj

oszust, wyłudza zapłate i nie realizuje zamowienia. czekam na krzesła już dwa lata, zasłania sie chorobą psychiczną, nieosiagalny w miejscu zamieszkania, nieosiagalny dla policji !!!

Adrian

Meble OK

dcba

Niestety ale firma tego Pana nie jest godna polecenia ponad 3 miesiące czekam na zamówiony - zapłacony mebel od ponad 1,5 miesiąca zero kontaktu z tym Panem.

marian

tragedia !!!! przestrzegam innych-UWAZAJCIE

rozczarowana

meble są ok , ale podejście p.(usunięte przez administratora) do klienta skandaliczne , czekamy na ramę do łózka juz prawie 7 miesięcy , zero kontaktu z panem (usunięte przez administratora) sprawę prawdopodobnie skierujemy do sądu nie polecam

Ewa

Firma godna polecenia. Produkty OK

Zostaw opinię o Meble Retro Kamil Orlikowski - Rzeki Małe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Retro Kamil Orlikowski