Lemar-Kuchnie S.C. Zakład Produkcji Mebli Kuchennych Kurzyńska Beata

Sępólno krajeńskie

Lemar-Kuchnie S.C. Zakład Produkcji Mebli Kuchennych Kurzyńska Beata

Opinie o Lemar-Kuchnie S.C. Zakład Produkcji Mebli Kuchennych Kurzyńska Beata

Kowalski

Witam, napiszę krótko właściciele firmy robią wszystko żeby pracownik robił jak najwięcej a zarabiał jak najmniej w dodatku na czarno zarabiając 800-1000zł po paru miesiącach do roku dostajesz umowę i robisz na najniższą krajową o premii pomarzyć można, jedynie co w tej firmie jest dobre to pracownicy. odradzam tam pracować jest wiele innych firm w Sępólnie i okolicach warto rozejrzeć się. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Lemar-Kuchnie S.C. Zakład Produkcji Mebli Kuchennych Kurzyńska Beata - Sępólno krajeńskie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemar-Kuchnie S.C. Zakład Produkcji Mebli Kuchennych Kurzyńska Beata