Opinie o Grawib Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wiesław Grabuszyński w Kobylnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grawib Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wiesław Grabuszyński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grawib Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wiesław Grabuszyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grawib Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wiesław Grabuszyński w Kobylnica

Posiadacz mebli Magdalena Kowa Nowy wpis

Nie polecam niestety, przeciąga termin o kilka miesięcy , następnie odmawia wykonania bez podania przyczyny rok bez kuchni przez tego Pana, uważajcie na niego wszyscy nie polecam

Karolina Nowy wpis

Czy Firma ma dużo plusów? Jeśli tak to jakie?

Posiadacz owych wyrobów Nowy wpis

Nie polecam, nawiercil dziury w ścianie niepotrzebnie A później je zostawił dla mnie do załatania oczywiście kosztów naprawy nie zwrócił. Zrobił szafkę gdzie nie otwierała się szuflada , bo nie wziął pod uwagę innych elementów które sam obok zamontował później obcinał wieszak i kombinował, efekt koncowy fatalny nawet nie przeprosił. Sylikony w opłakanym stanie chyba pierwszy raz kładli. Terminy fatalne na dodatek przeciąga ala ciągłą chorobą jakby pracowników nie miał. Z dala od tego partacza przestrzegam wszystkich komu zależy na solidnie wykonanych meblach.

Tonik Nowy wpis

Dobremu pracownikowi będzie w firmie z całą pewnością dobrze!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grawib Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wiesław Grabuszyński.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Główna Księgowa
Indeka Sp. z o.o.
logo firmy Inwentaryzacja nocna Kobylnica
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Zxx

Hurrraaaa, po długiej obsuwie meble zamontowane. Jakość-marna Cena-kosmiczna. Nie polecam, u Henia w garażu byłoby lepiej.

Miron

Wiecie może coś o pracy w firmie? Czy w ogóle potrzebują kogoś?

Jan

NIE POLECAM ! Termin przeciągnięty Gruuuubo ponad dwa miesiące, do czasu wzięcia zaliczki kontakt doskonały a później nienodpieral telefonów. Po montażu śmiało mogę stwierdzić że Janusz w garażu wykonałby to w lepszej jakości. Pełno dziur po wkrętach, nic się nie trzyma kupy.

Mariusz

@pracownik, aplikowałeś na któreś z wolnych stanowisk, jeżeli chodzi o pracę w firmie Grawib Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wiesław Grabuszyński? Jesteś w trakcie okresu próbnego, gdzie pracodawca nie podpisał z Tobą umowy, czy mówisz o sytuacji po dłuższym okresie pracy? Co więcej możesz napisać o tym miejscu pracy? Zachęcam do rozbudowania swojej wypowiedzi, ponieważ są tu osoby, które na pewno rozważają zatrudnienie u tego pracodawcy.

zatrudnia na czarno nie polecam

Jestem 3 miesiące po montazu szafy i doslownie cała się buja. Kiepska płyta wszedzie widoczne nawierty po śrubach jeden koło drugiego . Są zaślepki w prawdzie ale jest ich tyle że nie wygląda to estetycznie.

Klientka Grawib

Nie polecam. Nie wywiązuje się z terminów, pobral zaliczke 12 grudnia i do dzis nie mam mebli kuchennych a mamy marzec, nie podpisuje umów, później wypiera się wszystkiego, kręci a na koniec nie ma odwagi spotkać się i spojrzeć w oczy mało tego nie odbiera telefonów po czy wysyła pismo , że nie jest w stanie wykonać mebli. Wcześniej proszony wielokrotnie o wyceny i umowę wymyśla tysiące wymówek. Mówi że maile nie przechodzą, ale pismo o tym że nie wykona jakoś udało mu się wysłać. Jedną z wymówki nie wykonania kuchni to zamarzniecie maszyn gdzieś u producenta, słaba wymówka tym bardziej że czas miał 3 miesiące a mrozy były przez 4 dni . Brak szacunku, zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Na początku bardzo miły i wiarygodny. Nie dajcie sie zwieść. Szafka łazienkowa, którą wykonał to bubel jakość pozostawia wiele do życzenia. Garderoba się rozpada. Uważajcie na tego pseudo Stolarza. To jest moja opinia ze współpracy w Grawib Kobylnica ul. Sosnowa.

Niezadowolony klient

Zgadzam się z przedmówcą. Słaba jakość i wykonanie godne pożałowania. Umawia się i nie dotrzymuje umowy. Nie zamawiajcie u niego zmarnowany czas i pieniądze. Zakręcony nie wie o czym była mowa tydzień wcześniej. Nie podpisuje umowy celowo jak jest trudny temat do zrobienia a później się wycofuje bez słowa. . Uważajcie na niego. Więcej info pod adresem bostet111@op.pl

Jan

Problemy od samego początku, począwszy od spóźnienia z terminem o 2 tygodnie !! meble zaczęły się dosłownie rozpadać po dwóch miesiącach... Po dwóch miesiącach odpadł mi front z szafek wiszących który prawie spadł na moje dziecko. w późniejszym terminie zaczęła się odklejać okleina... Po kilku próbach zgłaszania usterek Pan Wiesław przestał odbierać telefony !! Serdecznie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Grawib Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wiesław Grabuszyński - Kobylnica

Grawib Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wiesław Grabuszyński

Grawib Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wiesław Grabuszyński