Czartom Meble Cezary Zakrzewski

Brzezinki

Czartom Meble Cezary Zakrzewski

Opinie o Czartom Meble Cezary Zakrzewski

obecny

To co napisał "były" mija się z prawdą nic nie jest na czarno ani z kasą nigdy nie ma problemu. Pewnie Ty jesteś tym który pożyczył kasę od szefa i nie oddał a do tego naraziłeś szefa na straty na ponad 3 tysiące.Zresztą masz już na swoim koncie kilka sytuacji. Gratuluję odwagi baranie że masz czelność jeszcze pisać takie brednie. Wiem kim jesteś i życzę Ci abyś już w żadnej firmie nie dostał pracy!.

były

NIE POLECAM, FIRMA DRAMAT, OMIJAĆ Z DALEKA, NIE ZATRUDNIAJĄ LUDZI NAJNIŻSZA KRAJOWA, WSZYSTKO NA CZARNO, NIE WSPOMNĘ ILE MEBLI SPRZEDAJĄ BEZ PARAGONU I FAKTURY. MAM NADZIEJE ŻE W KOŃCU JAKAŚ INSTYTUCJA ZROBI Z NIMI PORZĄDEK.

Zostaw opinię o Czartom Meble Cezary Zakrzewski - Brzezinki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czartom Meble Cezary Zakrzewski