Opinie o Mmi Sleeping Sp. z o.o. w Biskupiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mmi Sleeping Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mmi Sleeping Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mmi Sleeping Sp. z o.o. w Biskupiec

Administrator Nowy wpis

Mmi Sleeping Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 6800 i Specjalista Ds. Zakupów. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Worker Nowy wpis

Niesamowicie przykry oraz depresyjny zakład. Góra oraz kierownictwo gnębią ludzi niewykonujących obowiązujących norm, które są tak absurdalne, że nawet starsi pracownicy nie mogą w danym miesiącu uzyskać 100% wykonania. Wulgarne odzywki, przykra atmosfera. Nie polecam w żadnym wypadku tego zakładu dla wrażliwych osób..

Bartłomiej Nowy wpis

Czy problemem w firmie jest niekompetentyny kierownik? Jest ich kilku czy tyko jeden? Dlaczego tak uważacie? Myślę, że należy jasno przyznać - nie każdy nadaje się na szefa. Do tego trzeba mieć osobowość i odpowiedni poziom inteligencji emocjonalnej. Jeśli faktycznie przełożony sprawia problem - informacja powinna dotrzeć do jego zwierzchnika wszelkimi dostępnymi kanałami komunikacji wewnętrzfirmowej. Niestety, nawet jeśli nastąpi zmiana, nie ma gwarancji, że problem w przyszłości się nie powtórzy - jeżeli zwierzchnik przełożonego nie ma skutecznego nadzoru nad swoim podwładnym i sposobem jego zarządzania, sytuacja może się powtórzyć. Prawdopodobnie pracownik i tak będzie stał przed decyzją o zmianie pracy

Mateusz

Czujecie się mocno kontrolowani tak? To problem w firmie?

tragarz Nowy wpis
@Mateusz

jak się ktoś na robocie nie zna to tylko kontrolować potrafi..,.a potem na górze donosi ...jak władek

Firma Mmi Sleeping Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Regionalny Menager Sprzedaży. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Gutek

Kierownik może nie odpowiadać bo kontroluje pracowników? Firma ok dla tych którym chce się pracować.

Klaudia
@Gutek

Kierownik jest od kierowania działem jak cuś wie oczywiście a nie od zbierania punktów za donosy na kogo popadnie,ale jak się nie ma kompetencji Gutek to się bzdurami zajmuje.

Klaudia

Szału nie ma. Socjalu nie ma. Najlepszy jest kierownik Władek , udaje fachowca a na niczym się nie zna. Kłóci się z wszystkimi. Ochrona,sprzątaczki,pracownicy . Tragedia , po co go trzymają ? Atmosferę psuje i odbiera ludziom chenci do pracy.

Ferdynand

Zawsze można zamieć na innego pracodawcę tylko czy będzie tak dobrze? Wątpię, firma z dobrymi opiniami choć pewnie idealnie nie jest.

abc

Jak firma znosi konkurencję z Ikea?

Mietek
@abc

Jak na razie znosi bardzo dobrze i wszystko gra. Tyle w temacie pracy. Socjal to porażka...wstyd że taka firma praktycznie nie ma funduszu... bo dopłata po 25 zł do pracowników przy imprezach okolicznościowych za które sami płacą to wstyd dla firmy. Żenada

zambi

chcą zwolnic ludzi bo ikea się na nich.Do odstrzału 50 ludzi.

klaudia

Jako że ryba psuje się od głowy, nie można spodziewać się, aby pod rządami pana [...] praca w tej firmie była atrakcyjna pod jakimkolwiek względzie, no chyba ze chodzi o tzw "wyplaty". Są ( jak narazie ) na czas.

kierownik i kierownica

Bardzo świetna atmosfera panuje w tej firmie. Wystarczy spojrzeć na ludzi którzy przed godz. 6:00 maszerują do fabryki i wnioski nasuwają się same. Praca jak praca, ale tylko na okres tzw. przejściowy

Natalia

Odnosząc się do pierwszego wpisu to autor ma ogromną racje. Wszyscy czują się tam jak na tonącym statku.

sandy marton

Właśnie dzwoniłem do kadr w sprawie pracy , pani kadrowa już na wstępie straszy potęcjalnych pracowników tym że nie dadzą se tam rady.Pytam się czy pani (usunięte przez administratora)jest panem Bogiem że wszystko wie.Ta osoba to chyba niewie co sama gada.

maciej
@sandy marton

Ma chłop racje tak jest jak pisze też to miałem .

Michał.

Na temat tej firmy nie można powiedzieć nic pozytywnego. Wyścig szczurów,każdy chce być tam szefem. Kierownictwo jest tylko na papierze,żadnej pieczy nie trzymaja nad całym tym syfem który tam jest. Dyrekcja to brak kompetencji na ww stanowiskach,ludzie nie wiedzą na czym stoją. Właściciel być może i zamożny ale otaczający się ludzi którzy nie maja pojęcia na temat produkcji,sprzedaży etc. W przeciągu 2 lat zakład pójdzie pod młotek. Płaca to smiech na sali, umowy śmieciówki,pracownicy potrafią po 6msc pracować na umowach zlecenia po czym dostaną na 3msc !! umowe o prace. Stawki az wstyd się przyznać, 8zl brutto/h. ludzie pracują za 1300zł wraz z wszystkimi dodatkowymi premiami. Wiadomo,przy tak wysokim bezrobociu praca za 1300zł jest dobrą alternatywą dla rat,kredytów,opłat.. p

Zostaw merytoryczną opinię o Mmi Sleeping Sp. z o.o. - Biskupiec

• Jak się pracuje w Mmi Sleeping Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mmi Sleeping Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mmi Sleeping Sp. z o.o.