WNĘTRZE STYL PPHU Tomasz Maślanko

Opinie o WNĘTRZE STYL PPHU Tomasz Maślanko

Maluch

Masakra na maksa......unikajcie ich

klient

Dla zainteresowanych jesli szanowny gość [usunięte przez moderatora] nie bedzie odbierał albo nie bedzie go na szaniawskiego bo unika ludzi to zawsze znajdziecie go na [usunięte przez moderatora]. Nie ma za co nie dziekujcie....

Marcin

Pracodawca patrzy jak tylko wydoić pracownika chce wiele natomiast nic od siebie UWAGA nie zatrudnia chce tylko na czarno a jak przychodzi co do czego to nie wypłaca pieniędzy. Jeździsz swoim autem to dobrze tylko pamiętaj w tej firmie to na własny koszt albo po montażu siedzisz 2 godziny na walizkach bo "hrabia" nie ma czasu po ciebie przyjechać. Wszystkim hard korowcom o stalowych nerwach polecam tylko od razu znajdźcie numery do inspekcji pracy bo się przydadzą. Każdy raz w życiu na takiego oszusta powinien trafić. Poza tym nie pamięta co uzgadniał z klientem i ty musisz się męczyć jest jak w cyrku.

prawda cała prawda

Firma robi buble nie meble wszystko tanim kosztem aby tylko oszukać klienta. Właściciel olewa klientów nie wypłacalny roboty niepokończone. Omijajcie z daleka jednym słowem prowizorka i chłam

Zostaw opinię o WNĘTRZE STYL PPHU Tomasz Maślanko - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WNĘTRZE STYL PPHU Tomasz Maślanko