Świat Mebli S.C. J. Korzeniowska-Stanik M. Stanik

Żywiec

Opinie o Świat Mebli S.C. J. Korzeniowska-Stanik M. Stanik

Na początku Pani obiecuje złote góry potem chamstwo i brak szacunku do pracownika .Co miesiąc mniejsza wypłata i oczywiście fałszowanie kart pracy ( na koniec każdego miesiąca każdy pracownik dostaje nową kartę z wypełnionymi godzinami oczywiście od poniedziałku do piątku a w sobotę pracują tam ludzie widma ) ogółem tragedia i zakłamanie dlaczego żaden urząd takich pracodawców nie kontroluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klient

Byłem tam kilka razy. Nawet kupiłem komodę. Ale to nie jest istotne. Wiecie co mnie najbardziej zirytowało???!!! Kto tam był, to wie! Wielkie bląd "babsko" które słychać już z ulicy. Dziecku musiałem zatkać uszy żeby nie słyszało przekleństw, którymi ona szkalowała ludzi- chyba pracowników. To było wstrętne... Szkoda słów. I ona śmie nosić blankiet z napisem kierownik???!!! Paranoja... Takich ludzi zamykają -w odosobnieniu. Pewnie ktoś z rodziny zarządu. Tyle ja, kto był to wie... Pozdrawiam R.M.

Zostaw opinię o Świat Mebli S.C. J. Korzeniowska-Stanik M. Stanik - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Mebli S.C. J. Korzeniowska-Stanik M. Stanik