Stol-Płyt S.C. Małgorzata Piwowarczyk Ireneusz Piwowarczyk Paweł Chylaszek

Adres: ul. Leszczyńskiej 16, Oświęcim

Stol-Płyt S.C. Małgorzata Piwowarczyk Ireneusz Piwowarczyk Paweł Chylaszek

Opinie o Stol-Płyt S.C. Małgorzata Piwowarczyk Ireneusz Piwowarczyk Paweł Chylaszek

Czy obecnie firma Stol-Płyt S.C. Małgorzata Piwowarczyk Ireneusz Piwowarczyk Paweł Chylaszek rekrutuje do pracy? Jak patrzą na młodzież, studentów, czy chętnie zatrudniają takie osoby? Wiesz coś na ten temat? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Stol-Płyt S.C. Małgorzata Piwowarczyk Ireneusz Piwowarczyk Paweł Chylaszek - Oświęcim

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stol-Płyt S.C. Małgorzata Piwowarczyk Ireneusz Piwowarczyk Paweł Chylaszek