Fabryka Mebli Spin Roman Łaźny I Jerzy Łaźny sp.j.

Mnichowo

Fabryka Mebli Spin Roman Łaźny I Jerzy Łaźny sp.j.

Opinie o Fabryka Mebli Spin Roman Łaźny I Jerzy Łaźny sp.j.

baśka

Witam wszystkich. Może ktoś mi powie o co chodzi z tą pracą na ul. Wrzesińskiej? Zakład ma się przeorowadzać, czy to ma być jakiś nowyn oddział? Złożyłam tam dokumenty do działu "kontroli jakości", jest ktoś co wie więcej o tej firmie? Proszę o kilka słów w tym zakresie. Pozdrawiam, Baśka

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Spin Roman Łaźny I Jerzy Łaźny sp.j. - Mnichowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Spin Roman Łaźny I Jerzy Łaźny sp.j.