Siadaczka Meble Krystyna Siadaczka

Gostynin

Opinie o Siadaczka Meble Krystyna Siadaczka

PRZEMEK

Kupiłem ostatnio meble kuchenne i jestem bardzo zadowolony. Fajne, nowoczesne i tanie. W dodatku dostałem je złożone co się bardzo rzadko zdarza w innych meblowych. Miła i pomocna obsługa. Niskie ceny i nowe wzory, a jakość naprawdę dobra. Mogę śmiało polecić ten sklep.

alicja

Polecam wszystkim sklep meblowy Siadaczka. Przemiła obsługa, nowoczesne i tanie meble.

Klient2

meble kuchenne wyglądają też bardzo kiepsko, fronty krzywe, okleina powyrywana, powyszczerbiane krawędzie, żadnych zabezpieczeń podczas transportu, porysowane, witryny szklane z źle dociętymi szybami (brakowało prawie 0,5 cm), na reklamacje nie reagują - w Kutnie podobnie

klient

Meble beznadziejne , narożnik z eko-skory po trzech nadaje się na śmietnik, a firma robi tak solidne meble ze daje aż rok gwarancji na nie. Z materiału obiciowego schodzi całymi płatami tzw. eko-skóra, ale to jeszcze nic ponieważ musiałem ściągnąć tapicerkę żeby zrobić nowe obicie to widziałem jak jest wykonana konstrukcja mebla. Elementy konstrukcji wyglądają jak dziabane siekierą ewentualnie trochę nacięte a następnie łamane, pourywane wkręty w jednym miejscu aż 5, zszywki tapicerskie zamiast jednej porządnie osadzonej to czasami 10 wbitych na pół gwizdka i dobitych młotkiem żeby nie odstawały. Ogólnie konstrukcja mebla wygląda jak robiona w warunkach amatorskich.

kupujący

Chcę odnieść się do firmy jako sprzedawcy - totalna ignorancja kupującego. Zamawialiśmy towar, czekaliśmy miesiąc czasu po czym łaskawie przywieźli nam USZKODZONY produkt. Powiedziano nam, że w ciągu tygodnia usterka zostanie naprawiona - nie została. Dzwoniliśmy non stop prosząc o konkretny termin, a nas po prostu zbywano. Ten sklep to jedna wielka żenada. Nie polecam.

pracownik stazysta

Wykorzystanie ludzi i tyle. Atmosfera chora. Jako sprzedawca robisz wszystko wraz z kładzeniem kostki brukowej

Zostaw opinię o Siadaczka Meble Krystyna Siadaczka - Gostynin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siadaczka Meble Krystyna Siadaczka