Rondo - Market - Meble

Karpicko

Opinie o Rondo - Market - Meble

porażka

meble totalna poracha!!!!!!!! Niby tanio ale pełny dramat,nigdy wiecej nie dam sie tak zrobić

mały

nie rozumiem dlaczego ktos podpisuje sie najpierw moimi inicjałami a pozniej miejscowoscią Nigdy nie wypowiadałem sie o pracy w tej firmie i nie bede sie wypowiadał Jak w kazdej firmie raz było lepiej a raz gorzej. Zamiast wypisywac [usunięte przez moderatora] lepiej wziasc sie do roboty.

aadamowo

również pracowałem (chyba wiem kto pisał pierwszą opinię) nigdy nikomu tej firmy nie polecę, totalny brak poszanowania pracownika i klienta

P.B

Nigdy nikomu tej firmy nie polecę, zarobki minimalne, a ludzi traktuja jak śmieci, przez kilka lat pracy przez sklep przewineło się chyba ze 20 sprzedawczyń, młoda szefowa ma każdego za parobka

Zostaw opinię o Rondo - Market - Meble - Karpicko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rondo - Market - Meble