Czersk

Opinie o Olmar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sklep Meblowy Piotr Olszowy

Ala

Serdecznie polecam firmę Olmar, wykonali dla mnie stół do jadalni razem z krzesłami. Solidne meble, jetsem pewna że wytrzymają długie lata.

Sandra

Wspaniała stolarnia, wykonane przez nich łóżko do mojej sypialni jest rewelacyjne, bardzo solidne i pięĸne, w szzególności bardzo mi się podoba bogato zdobione wezgłowie jakie wykonali, to świetni fachowcy

Ala

Meble pierwsza klasa. Zamawiałam u nich meble kuchenne i jestem z nich niesamowicie zadowolona, pięknie wyglądają w moje kuchni. Są wykonane z litego drewna więc jestem pewna że posłużą mi na lata. Polecam.

Zostaw opinię o Olmar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sklep Meblowy Piotr Olszowy - Czersk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olmar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sklep Meblowy Piotr Olszowy