Monika Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Monika Gorlach

Leśna

Opinie o Monika Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Monika Gorlach

Rysiek

Wynagrodzenie godziwe, dużo lepsze niż w innych stolarniach. Szefowa super. Szef sprawiedliwy ale bardzo groźny i wymagający. Zapłaci nawet potrójnie ale trzeba być nieomylnym. To trudne ale możliwe.

Carpentier

Firma OK. Warunki socjalne 10/10. Wynagrodzenie 9/10. Wymagania : Baaaardzo duże.

Zostaw opinię o Monika Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Monika Gorlach - Leśna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monika Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Monika Gorlach