Meblo-Land Stanley Sprzedaż Mebli Stanisław Goszczyński

Katowice

Opinie o Meblo-Land Stanley Sprzedaż Mebli Stanisław Goszczyński

To wszystko nie prawda.

Nie polecam firmy Meblo-Land. Meble się rozwalają, praca u pana Stanisława jest nie przyjemna. Wypłata nigdy nie jest w terminie. NIE POLECAM....

beti
@To wszystko nie prawda. 09.06.2012 12:23

tak , to nieprawda komu zależy na nierzetelnej opinii o firmie ? personel jest doświadczony i wykwalifikowany umie doradzić jest miły ,wszystkie meble w domu mam właśnie z tej firmy i bardzo polecam ,są wykonane solidnie ,wstąp do sklepów tej firmy w Orzeszu ,Żorach czy Jastrzębiu a sam się przekonasz

Zostaw opinię o Meblo-Land Stanley Sprzedaż Mebli Stanisław Goszczyński - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblo-Land Stanley Sprzedaż Mebli Stanisław Goszczyński