Meblex Zakład Usługowo-Handlowy Dariusz Chmielewski

Końskie

Opinie o Meblex Zakład Usługowo-Handlowy Dariusz Chmielewski

uroboros

Fajna atmosfera między pracownikami. Kasa zawsze w porę, umowa o pracę ale na najniższą krajową, reszta pod stołem. To tyle plusów. Minus jest jeden ale znaczny szef psychopata który ubliża swoim pracownikom i o wszystko potrafi zwyzywać, nic nie da się z nim załatwić i wiecznie jest najmądrzejszy.

To jest ten zakład na fabrycznej gdzie się zasuwa 13 godzin od 7 rano do 20 wieczorem??

Zostaw opinię o Meblex Zakład Usługowo-Handlowy Dariusz Chmielewski - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblex Zakład Usługowo-Handlowy Dariusz Chmielewski