Meble Sarbb PPUH Andrzej i Regina Stebel

Zabrze

Opinie o Meble Sarbb PPUH Andrzej i Regina Stebel

Neo25

Powiem krótko po wykonaniu mi mebli. Chcesz mieć fajne meble - zrobią Ci je Steble.

klient

Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale właśnie firma SARBB wykonuje mi w nowym domu pracę stolarskie. Szafy, kuchnię, biblioteczkę i inne zabudowy. Jest tego trochę. Jesteśmy mniej więcej w połowie realizacji i muszę napisać, że jestem BARDZO pozytywnie zaskoczona. Dotychczasowe realizacje wykonane są terminowo. Mało tego byłam niezadowolona z wykonania biblioteczki, firma SARBB, z dnia na dzień całą zdemontowała i wykonała niezbędne poprawki, bez ponoszenia przeze mnie dodatkowych kosztów. Biblioteczka wygląda super, tak jak kuchnia i szafy wykonane do tej pory. Napiszę jeszcze jaki jest efekt końcowy prac, ale mam nadzieję, że tak będzie układała się nasza współpraca do końca.

dziano

Zgadzam się w 100%. Firma niegodna polecenia, termin wykonywania robót opóźniony nawet do 3-ech miesięcy. Na naprawy gwarancyjne proszę się od miesiąca - bez odzewu.

rrgina
@dziano 10.08.2013 20:19

ciekawa informacja ale bez podpisu nie aktualna bo nie możemy Ci pomóc. a może ty się spóżniłeś z przygotowaniem pomieszczeń do montażu a potem musiałeśc czekana na termin ustalony zgodnie z procedurą umowy. A naprawy gwarancyjne zgłoszone zgodnie z warunkami gwarancyjnymi są rozpatrywane na bieżąco.masz problem napisz do mnie ?

@gmail.com
@dziano 10.08.2013 20:19

minęło kilka latek i chciałbym wiedzieć jak sprawują się twoje mebelki. Chciałbym sprawdzić twoją opinie, gdyż jak się orientuje to Firma Meble SARBB otrzymała certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 a słyszałem także ,że robi meble już dla trzeciego pokolenia swoich klientów zadowolonych z realizacji. Mam prośbe nie wstydź się i podpis bo jest to oznaka twojej Rzetelności .

Zostaw opinię o Meble Sarbb PPUH Andrzej i Regina Stebel - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Sarbb PPUH Andrzej i Regina Stebel