Meble Rząsa R. Rząsa & B. Rząsa Sp.j.

Czeszyce

Opinie o Meble Rząsa R. Rząsa & B. Rząsa Sp.j.

kołatka

Kolego ze stażem 18 lat. Powiedz (napisz), proszę jaka jest szansa zebrania normalnej ekipy do tego zakładu?

!!!

Drogi zawiedziony?! czy jak to nazwać, pracuje tam 18 lat i pracuje! zatem po co pisać głupoty to trochę nie Ok.

maruda

A szanowni gdzie nie ma problemów - tam gdzie nic nie robią ! Jestem wymagający i nie narzekam na wykonanie mam foxa , POLECAM !

meble

Trzeci portal , na którym natrafiam na powyższą opinię;)

pozdrawiam

Po miesiącu tego typu kanapy robią się szmaty.strasznie ciężko się rozkładają Oparcie wychodzi z śrub.Bardzo kiepskie wykonanie.A co do reklamacji kpina i olewka z strony producenta.kupiłem taką i bardzo żałuje.

Zostaw opinię o Meble Rząsa R. Rząsa & B. Rząsa Sp.j. - Czeszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Rząsa R. Rząsa & B. Rząsa Sp.j.