Hepi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Łódź

Opinie o Hepi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

firma

firma krzak ulica blotna numer zachlapany. jedno zdanie definiuje firme. szukaja profesjonalistow a sami sa amatorami, prosze uwazac i unikac

ja

widze ze moje komentarze zostaly usuniete a byly jak najbardziej prawdziwe, w takim razie pozostawie to bez komentarza, prosze nie tracic na ta firemke czasu!!!!

bezrobotny

szkoda czasu!! dlaczego? krowi dzwonek na drzwiach wejściowych do firmy mówi wszystko :)

Zostaw opinię o Hepi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hepi Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe