G-Bora Sklep Meblowy Edyta Borawska

Lublin

Opinie o G-Bora Sklep Meblowy Edyta Borawska

klient

Wszystko wskazuje, że słowa odnośnie właściciela są prawdziwe. Co prawda dotyczy to innych relacji bo ja byłem klientem ale sama postawa określa człowieka. Ta osoba wraz z pomocnikiem, dostarczyła meble do domu tzn. pod klatkę, meble wymagały jeszcze złożenia, dostarczenie mebli na II piętro (windą) okazało się płatne, a co ciekawe to właściciel strzelił jeszcze focha, że nie pomogłem Panom przy wnoszeniu mebli. Dodatkowo w mieszkaniu okazało się iż usługa wwiezienia windą mebli będzie 50% droższa niż została uzgodniona. Większego gburstwa jeszcze nie zaznałem :) Do samych mebli nie mam zastrzeżeń lecz poziom kultury pozostawia wiele do życzenia.

xxx

witam. nie pracowałem w tej firmie zbyt długo, ale bardzo dużo zobaczyłem. co do plusów to pieniadze są zawsze na czas, pracownicy są mili i pomocni oprócz jednego czyli syna właściciela ktory strasznie sie rządzi i uważa zakład za swój. dalej pracuje sie na dosyc dobrym sprzecie. samochody dostawcze tez nie sa zle. to tyle plusow. mało pieniedzy placi, syn sie rzadzi, szef to straszny choleryk trudno sie z nim rozmawia, używa niecenzuralnych słów w stosunku do pracowników, gdy ma gorszy dzien snuje sie po zakladzie i według niego eliminuje nieprawidłowości a tak naprawde sie czepia, jego słowa sa swiete i duzo by tu jeszcze mowic. pracuje sie super gdy nie ma na zakładzie szefa i jego synka.

Zostaw opinię o G-Bora Sklep Meblowy Edyta Borawska - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G-Bora Sklep Meblowy Edyta Borawska