Bogdmar Zakład Stolarsko-Tapicerski Bogdan Pegza

Świba

Opinie o Bogdmar Zakład Stolarsko-Tapicerski Bogdan Pegza

Zazu

Nie wiem jak jest z zatrudnianiem pracowników, ale właściciel jest bardzo nieprzyjemny i fałszywy, nie płaci za wykonane zlecenia swoim dostawcom, przy próbach kontaktu odnosi się wrażenie ze pracownic są wręcz zastraszeni.

ha ha

Ta firma nie zatrudnia pracowników. Na początku jest okres próbny [usunięte przez admina]" na minimum 3 miesiące. Po okresie próbnym, otrzymujesz informację, że nie jesteś odpowiedni do danego stanowiska i wypad. Tak non stop przez cały rok.

Zostaw opinię o Bogdmar Zakład Stolarsko-Tapicerski Bogdan Pegza - Świba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogdmar Zakład Stolarsko-Tapicerski Bogdan Pegza