Best S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Gursz Dariusz Gursz

Międzychód

Opinie o Best S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Gursz Dariusz Gursz

Paweł

Spokojna praca u naprawdę dobrych ludzi . Szefostwo problemy rozwiązuje natychmiastowo , normalni ludzie można o wszystkim porozmawiać . Pieniążki zawsze na czas .

Masz jakieś doświadczenie w pracy w Best S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Gursz Dariusz Gursz? Jeśli tak, napisz nam o warunkach pracy.

Zostaw opinię o Best S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Gursz Dariusz Gursz - Międzychód

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Best S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Gursz Dariusz Gursz