Opinie o Góralczyk Marek Ekskluzywne Meble ze Skóry i Materiału w Kalwaria zebrzydowska

counter
5 1 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 91 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Góralczyk Marek Ekskluzywne Meble ze Skóry i Materiału? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

niestety Nowy wpis

Potwierdzam opinie, te skory to chyba najtansza chinszczyzna, zeby takie rzeczy sie dzialy juz po roku, rece opadaja

Ola Nowy wpis

Strasznie niska jakosc skory, kiedy skonczyla sie gwarancja zaczelo sie wszystko sypac. Skory sie luszcza na wszystkich siedziskach, wytrzymaly 2 lata. Musze oddac kanapy do regenaeracji. Pieniadze wyrzucone w bloto, omijac szerokim lukiem.

Tomasz Nowy wpis

Totalna porazka, skora na kanapach sie luszczy, plama na plamie, schodzi lakierowana warstwa skory. Zaczelo sie juz po roku, uznal reklamacje, ale to niby moja wina byla bo siedzialem na kanapach pewnie...Po 2 latach jak skonczyla sie gwarancja kanapy wygladaja tragicznie, nadaja sie na smieci. Skora powyciagana, zluszczona, wszedzie pozlazila farba w ktorej byla barwi8na...Porazka.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kioko

Nikomu nie polecam! Zeklamowalem skórę na sofie, niestety bez skutku. Brak reakcji sprzedawcy. Sprzedają złej jakości skóry twierdząc że są najwyzszej jakości z Włoch itd., niestety skóry sa oszukane. Nie polecam nikomu!!!! Oszuści!!!!

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Góralczyk Marek Ekskluzywne Meble ze Skóry i Materiału - Kalwaria zebrzydowska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.