Vetica Sklep Elektryczny Janusz Świtniewski

Opole

Opinie o Vetica Sklep Elektryczny Janusz Świtniewski

KTM

Nagle w ten sam dzień w odstępie kilku minut trafiło tu 2 klientów firmy i pracownik, żeby potwierdzić jaka to wspaniała firma :-) Niesamowity zbieg okoliczności @Klient, @Pracownik oraz @Klient :-)

Dębski A.

Frima o zanikającym poczuciu etyki biznesowej. Nie dotrzymywanie słowa i ustnych ustaleń jest dla nich czymś zupełnie normalnym. Odradzam współpracę za tą firmą i życzę szybkiego końca firmie Artboro.

@Dębski A. 19.12.2014, 09:56

W firmie Artboro pracowalwem wiele lat ,wszystko bylo na czas i perfekt wlasciciele przemili Zbytnio nie rozumiem dziwnych opisow

cotela

Obecna firma tego osobnika to Artboro, zarejestrowana na jego "żonę" i synalka, choć 99% decyzji podejmuje on sam. Co do samej firmy - nierzetelna zarówno w stosunku do pracowników, jak i kontrahentów.

Klient
@cotela 04.06.2013, 09:57

Firma jak najbardzie z profesjonalnym podejsciem do klienta mase ciekawych produkow oraz ogromne referencje

Klient
@cotela 04.06.2013, 09:57

Witam Ja osobiscie mam dobre wspomnianienia i moge polecic firme

\"przyjaciel\" firmy

Firma nie istnieje już od KILKU ŁADNYCH LAT, więc nie wiem o czym mowa. Co do samej osoby [usunięte przez moderatora] - nierzetelny partner biznesowy.

Zostaw opinię o Vetica Sklep Elektryczny Janusz Świtniewski - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vetica Sklep Elektryczny Janusz Świtniewski