Bielsko-biała

Opinie o Senti-Plus S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Alicja Suława Mirosław Herchel

BONZO

Szczerze nie polecam. Szefowie to zadufane w sobie osoby i tyle. Najniższa stawka i jak wcześniej ktoś napisał trochę mniej pracy to od razu bezpłatny urlop. A co do opinii, że liczy się tam sumienność i uczciwosć to chyba szef sobie sam tą opinię napisał. Wymaga się uczciwosci a samemu nie jest się uczciwym ( obcinanie wypłat- zamiast wypłacić według umowy to w zamian funduje się kamering i całe osiem godzin ogląda się pracowników - żałosne). Szczerze nie polecam.

ja
@BONZO 14.03.2011 01:17

Bonzo a masz do nich jakis namiar? do szefa konkretnie

Zostaw opinię o Senti-Plus S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Alicja Suława Mirosław Herchel - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Senti-Plus S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Alicja Suława Mirosław Herchel