PRZEWOZY REGIONALNE Sp. z o. o. Dolnośląski Zakład Przewozów Regionalnych

Wrocław

Opinie o PRZEWOZY REGIONALNE Sp. z o. o. Dolnośląski Zakład Przewozów Regionalnych

mmm

To naprawdę @marko zależy na jakim stanowisku. Jakie masz zrobione uprawnienia..ale wiem, że często zatrudniają młode osoby i że to naprawdę jest dobra praca

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie PRZEWOZY REGIONALNE Sp. z o. o. Dolnośląski Zakład Przewozów Regionalnych to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o PRZEWOZY REGIONALNE Sp. z o. o. Dolnośląski Zakład Przewozów Regionalnych - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEWOZY REGIONALNE Sp. z o. o. Dolnośląski Zakład Przewozów Regionalnych