Neva-Pol M. Jankowska

Gdynia

Opinie o Neva-Pol M. Jankowska

Ulka

Chciałam zachować styl domu ktory kupiłam i postanowiłam odnowić piec kaflowy, zmówiłam nowe kafle, są piękne, recznie wykonane, nadają niepowtarzalny styl, a dodatkowo świetnie spełnia swoją funkcję.

Ewa

Rewelacyjnie wykonuja piece kaflowe z zabudowa kominkowa. Teraz zdobi moj salon Polecam

Urszula

Świetna firma, ich produkty są najwyższej jakości, piękny design, kominek zbudowany z nich nie tylko spełnia doskonale funkcje grzewczą ale także piekie wygląda.

Ewa

pracownicy firmy Neva Pol szybko i profesjonalnie wybudowali kominek z ręcznie malowanych kafli, jestem bardzo zadowolona

Frania

Wspaniała firma, jestem bardzo zadowolona z ich usług, świetnie się spisali stawaijąc piękną kuchenkę kaflową, jedzenie przygotowywane na prawdziwym ogniu inaczej, lepiej smakuje. Zachęcam do skorzystania z ich oferty

Zostaw opinię o Neva-Pol M. Jankowska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neva-Pol M. Jankowska