Marmurek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe G. Przybyłek K. Tobor

Tarnowskie góry

Opinie o Marmurek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe G. Przybyłek K. Tobor

benek

powiedzialbym ze szef jest malo komunikatywny ,ciezko sie z nim rozmawia ,narzuca wlasne zdanie, firma widac ogolnie ekspresowa tylko wlasnie trzeba uwazac na szefa ,i na szefową bo ta z kolei nie umie liczyc a jak juz liczy to zawsze wyjdzie na ich korzysc ...

Zostaw opinię o Marmurek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe G. Przybyłek K. Tobor - Tarnowskie góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marmurek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe G. Przybyłek K. Tobor