Opinie o P.P.H.U. Hajduk Kominki - Wkłady Kominkowe Agnieszka Nasińska w Gorzów Wielkopolski

counter
1 1 11 5 1
Ania Nowy wpis
Kandydat

Jakie są godziny pracy jeśli chodzi o produkcję? 1 czy 2 zmiany?

Scorpio Nowy wpis
@Ania

Jedna zmiana 7-15

Tak1Nie
Mariusz Nowy wpis

@baleronik słabo płacą? Ile ?

Baleronik Nowy wpis

Nie polecam słabo płacą dziwię się że ktoś chcę pracować w takiej firmie u Ryżego chytrusa!!!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Czy w P.P.H.U. Hajduk Kominki - Wkłady Kominkowe Agnieszka Nasińska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy zdarzają się nadgodziny w P.P.H.U. Hajduk Kominki - Wkłady Kominkowe Agnieszka Nasińska?

Mlody
@Pytanie

Są jak jest montaż i soboty(usunięte przez administratora)

Maly

Nie polecam A odradzam.szukajcie lepiej normalnej pracy. Nie szanują płaca mało A wymagają zbyt dużo.

Tak2Nie
Stary

Szkoda czasu.starych pracowników maja w (usunięte przez administratora) Zarobki nie adekwatne to wykonywanej pracy. Kierownik jak sam stwierdził musi być (usunięte przez administratora) dla pracowników. A na produkcji pracuje raptem kilka osób. Ogólnie nie polecam szkoda czasu i nerwów

Tak4Nie
Abdulwisimulaha
@Stary

Max rok i zaorają teren i zasadzą ziemniaki albo i siebie buraki.

Tak3Nie

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie P.P.H.U. Hajduk Kominki - Wkłady Kominkowe Agnieszka Nasińska w mieście Gorzów Wielkopolski, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Hajduk Kominki - Wkłady Kominkowe Agnieszka Nasińska - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad