Marszałek Wiesław Usługi Kominiarskie

Kraków

Opinie o Marszałek Wiesław Usługi Kominiarskie

ZŁY

PO JEGO WIZYCIE DOM DO REMONTU, KURZ Z SADZY W CAŁYM MIESZKAMIU I USYFIONE ŚCIANY OD OCIERANIA SIĘ.POMIJAM CAŁKOWITY BRAK KULTURY OSOBISTEJ. CO WYMIECIE TO WYWALI NA ŚRODEK I JUŻ ŁAPĘ PO KASĘ WYCIĄGA. INNI POTRAFILI JAKOŚ W MIARĘ ZGARNĄĆ SADZĘ NA KUPKĘ, UWAŻAĆ ŻEBY GDZIEŚ ŚCIANY NIE UBRUDZIĆ A TEN JESZCZE WSZYSTKIE DRZWI W DOMU POOTWIERA I KURZY NA CAŁY DOM "BO MU DUSZNO OD KURZU".

Zostaw opinię o Marszałek Wiesław Usługi Kominiarskie - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marszałek Wiesław Usługi Kominiarskie